Randevu

Türk-Alman Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimi, acil durumlar dışında randevu ile çalışır. Randevu almak için, psi@tau.edu.tr adresine, kullanıcıadı@tau.edu.tr  uzantılı adreslerinizden e-posta göndermeniz gerekmektedir. 
Yukarıda belirtilen @tau.edu.tr uzantılı mail adresi dışında gönderilen başvuru mailleri hiçbir şekilde dikkate alınmayacaktır.

Başvurunuz mümkün olan en yakın zamanda Psikologa yönlendirilmeniz ile sonuçlandırılır ve randevunuz tanımlanır. Yoğun dönemlerde randevu süreci bir kaç hafta sürebilir. Randevu talebinizi belirten  e-posta'yı yazarken uygun olduğunuz gün ve saatlerin sorulduğu kısma mümkün olan en fazla zamanı belirtmeniz randevu alma sürecinizi hızlandırır.
RANDEVU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ
Randevu almak için, ilgili formu psi@tau.edu.tr adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.
Görüşmelerin sıklığı ve süresine, sizin ihtiyaç ve beklentinize, başvurduğunuz döneme ve birimin uygunluğuna göre karar verilir. 
Türk-Alman Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimi'nin hizmet alanının ya da çalışma koşullarının dışında kalan ve/veya uzun dönemli psikolojik yardım ihtiyaçları için güvenilir yardım kaynaklarına yönlendirme yapılır.

Acil durumlarda, aranmayı beklemeden en yakın sağlık kuruluşuna ulaşmanız önerilir.
İlk randevunuza haber vermeden gelmediğiniz takdirde Türk-Alman Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimin ’den yardım almaktan vazgeçtiğiniz düşünülür. Bu durumda birime ulaşarak başvurunuzu aktif hale getirmek sizin sorumluluğunuzdadır.