Spor Hizmetleri

Üniversitemizde öğrencilerimizin spor yapabilmeleri için çok amaçlı bir açık sahamız (basketbol, voleybol)  bulunmaktadır. Üniversitemiz bünyesinde kadın ve erkek basketbol, kadın ve erkek voleybol ile erkek futbol takımları kurulmuştur. Takımlarımız Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen İstanbul Liginde mücadele etmektedirler.
Kadın ve erkek korumalı futbol, masa tenisi, taekwondo, 3x3 basketbol ve satranç takımları ile karate ve kick boks branşlarında lisanslı sporcularımız bulunmaktadır.

Resmi spor müsabakalarına katılacak öğrencilerimizin lisans işlemleri Üniversite Sporları Federasyonu nezdinde Başkanlığımız tarafından yapılmaktadır. Öğrencilerimizin ilgili branştaki spor faaliyetine katılması için gerekli tüm başvurular, yazışmalar ve organizasyon Dairemiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bütçe imkânları ve mevzuat çerçevesinde sporcularımıza destek verilmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Beykoz Anadolu İmam Hatip Lisesi kapalı spor salonunda voleybol, salon futbolu, basketbol gibi salon sporları ve Kanlıca Futbol Sahasında futbol antrenmanları öğrencilerimiz tarafından yapılabilmektedir.


Okçu Sporcularımız (Zeynep SAATÇİOĞLU ve Aysu Sıla ŞAHİN)- Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Kompleksi


Bayan Voleybol Takımı- Işık ve Sabancı Üniversitesi Spor Salonu
Erkek Voleybol Takımı-Acıbadem Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Spor SalonuErkek Basketbol Takımı-Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu
Bayan Basketbol Takımı-Işık Üniversitesi Spor Salonu

Erkek Futbol Takımı--Kavacık Stadı ve Büyük Çekmece Atatürk Spor Kompleksi