Beslenme Hizmetleri

Üniversitemiz öğrenci, akademik ve idari personelinin beslenme ihtiyaçları Dairemize bağlı yemekhanelerde karşılanmaktadır. Bu amaçla Yabancı Yükseokulu Binasındaki yemekhanede öğrencilerimize, Fakülteler Binasındaki yemekhanemizde personelimize 4 kap öğle yemeği servis edilmektedir. Yemekhane Hizmetleri ve Kantin İşletmecisinin Fiyatlarına sol taraftaki ilgili sekmelerden ulaşılabilir. 

Yemekhanelerimizde kartlı geçiş sistemi kullanılmakta olup buna ilişkin hususlar aşağıda belirtilmiştir.

Yemekhane Kartlı Geçiş Sistemi

*Yemekhanelerde Kartlı Geçiş Sistemine geçilmiş olup fiş satışı (nakit ödeme) yapılmamaktadır.

*Bu sistemde; manyetik çalışma özelliğine sahip mevcut personel ve öğrenci kurum kimlik kartları kullanılmaktadır.

*Personel ve öğrenci kimlik kartlarına para yüklemesi yapılarak yemekhanelerdeki turnikelerden geçiş yapmak suretiyle yemek hizmeti alınmaktadır.

*Yabancı Diller Yüksekokulu Yemekhane Girişi ve Fakülteler Binası C Blok Girişinde bulunan Kiosklar (Ödeme Noktası) üzerinden Türk Lirası (5 TL, 10 TL, 20 TL, 50 TL,100 TL) olarak para yüklemesi yapılabilir.

*Kartlarında sorun olan mensuplarımızın; personel kartı için Personel Daire Başkanlığından, öğrenci kartı için Öğrenci İşleri Daire Başkanlığından kartlarını yeniletmeleri gerekmektedir.

*Kartları yenilenen mensuplarımızın, yeni kartlarını tanımlattırmaları gerekmektedir.

*Kart tanımlamaları, Rektörlük Binası 1. Kattaki Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında ( 09.00-11.00 ve 14.00-16.00 saatleri arasında) yapılabilir.

*Kartlar aynı zamanda Kampüs girişindeki turnikelerde de kullanılmaktadır.

*Mensuplarımızın aynı gün tek yemek yeme hakkı olup iki ve daha fazla geçişlerde misafir ücreti (sonraki her geçiş/okutma için 15 TL) tahsil edilecektir.